O mnie

Moje zdjęcie
Mama 2 dzieciaczków, szczęśliwie zakochana, uwielbiająca rękodzieło (jakiekolwiek), jogę i czytanie książek. Swoją pasją do scrapbookingu pragnę dzielić się tutaj i na FB jako Handmade by Marzka30

piątek, 8 stycznia 2021

Noworocznie na 2021

Witam w Nowym 2021 Roku i od razu przyznaję bez bicia, że zaniedbałam bloga przez cały poprzedni 2020rok. Przeprowadzka do Polski, otwarcie firmy, covid, nowe wyzwania, a także zmiana upodobań i nowa pasja -  sznurek i makramy - która dopiero we mnie się budzi...to wszystko sprawiło, że nie miałam ani chęci, ani głowy do kartek czy papieru.

Ze względu na nowe przedsięwzięcie związane z pracą z dziećmi i przyjęciami urodzinowymi dla nich, zaczęłam tworzyć też piniaty, których mam już dużo na swoim koncie. 

Postanowiłam sobie, że w tym roku będę pokazywać tu wszystko co tworzę, nie tylko scrapbooking. Choćby to miała być ręcznie wykonana świeczka ;) W końcu blog się nazywa "Moje co nie co..." :)

Wszystkiego dobrego w Nowym 2021 Roku. Aby był nam łaskawszy :) I aby głowy huczały od nowych pomysłów, rączki pracowały z zapałem i pasją, ale też żebyśmy umieli zawsze pozwolić sobie odpocząć od wszystkiego...tak raz na jakiś czas...nie robić nic, jedynie się relaksować. Jakie to ważne dla zdrowia :)

W najbliższych postach będę wrzucać rzeczy stworzone jeszcze w roku poprzednim. Poniżej 1 z kartek na BN.Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza