czwartek, 5 maja 2016

Mega handmade książeczki OLI

Takie oto książeczki dostały moje dzieci od Chrzestnej (mojej siostry tak apropo :)
Są to książki ręcznie wykonane przez Olę na dobrej jakości materiałach (skaj, plusz, filc), szyte ręcznie lub na maszynie. Niesamowite kolory i pomysły, mega aktywne książki - w nich wszystko się odpina, zapina, przesuwa, wyciąga, przekłada, rusza...można nawet łowić rybki na wędkę, prać ubranka laleczki i wieszać je na sznurku zapinając na prawdziwe klamereczki...no po prostu mistrzostwo! Ja oglądałam z zachwytem, jak dziecko, a nasze dzieci  bawią się nim codziennie...taka książka nie poleży na półce zapomniana :) Książka jest duża i gruba jak poduszka "jasiek". Może mieć min. 4 karty (8 stron) a nawet 12 stron!!! 
A najlepsze jest to, że osoba zamawiająca SAMA TAKĄ KSIĄŻECZKĘ PROJEKTUJE WYBIERAJĄC STRONY WG WIEKU DZIECKA I JEGO ZAINTERESOWAŃ...OLA JE JUŻ WTEDY TYLKO WYKONUJE!
 Polecam, bo cenowo wychodzi jak większość komercyjnych zabawek, a nieporównywalna radość!
Ola udostępnia na swoim profilu filmiki, na których pokazuje w skrócie co na każdej ze stron można robić z poszczególnymi elementami...zajrzyjcie i już zamawiajcie na Dzień Dziecka, urodziny, imieninki... bo kolejka rośnie.
Ola la na facebooku