O mnie

Moje zdjęcie
Mama 2 dzieciaczków, szczęśliwie zakochana, uwielbiająca rękodzieło (jakiekolwiek), jogę i czytanie książek. Swoją pasją do scrapbookingu pragnę dzielić się tutaj i na FB jako Handmade by Marzka30

wtorek, 26 stycznia 2016

Boxik na roczek

To pudełeczko powstało na zamówienie, więc było wyzwaniem samo w sobie, tym bardziej, że zamawiająca Pani :) miała "rygorystyczne wymagania" :) odnośnie kolorów, szlaczka-zygzak, obrazków czy też ozdoby wieczka :) Moją inwencją było zagospodarowanie środka, jak i wybór oraz prezentacja wierszyka. Wyszło mi super, wszystko, tak egoistycznie powiem. A najbardziej buzia mi się uśmiecha na widok prawdziwej świeczki, takiej tradycyjnej do zdobienia prawdziwych tortów. Nie widziałam tego jeszcze u nikogo, ale z pewnością nie jestem pierwsza z tym pomysłem, jeśli tak, będzie mi miło. Wierszyk z życzeniami jest wydrukowany na papierze wizytówkowym zdobionym na stary papirus.
Dodam, że nie posiadam jeszcze żadnych swoich wykrojników, dopiero kupiłam Big Shota, więc wszystkie elementy, łącznie z kokardą, wycinałam sama. Może polecicie mi sklepy z tanimi, a czaderskimi wykrojnikami?
Oto mój boxik, uwaga, będzie dużo zdjęć :)


Mój exploding box zgłaszam na wyzwanie w:

1) Inspirujący CRAFT fun na #43 wyzwanie przestrzenne

http://craftfunsklep.blogspot.ie/2016/01/wyzwanie-43-przestrzennie.html

gdyż zarówno serwetki, choć z koronką, są okrągłe, jak i torcik jest okrągły

http://scrapek.blogspot.ie/2016/01/wyzwanie-nr-42-na-okrago.htmlBrak komentarzy:

Prześlij komentarz