O mnie

Moje zdjęcie
Mama 2 dzieciaczków, szczęśliwie zakochana, uwielbiająca rękodzieło (jakiekolwiek), jogę i czytanie książek. Swoją pasją do scrapbookingu pragnę dzielić się tutaj i na FB jako Handmade by Marzka30

piątek, 19 grudnia 2014

Coraz bliżej Święta...

Ciężko jest robić karteczki i inne papierkowe robótki, gdy ma się malutkie dzieci (3-miesięczny Kubuś i 2-letnia Hania). Wymagają ciągłej uwagi za dnia, a w nocy też trzeba czuwać lub co chwilę do któregoś wstawać. Wolnych chwil, takich tylko dla mnie, mam teraz mało, a jak już mam, to jestem padnięta. A jeszcze jest mąż przecież, który też czasem wymaga uwagi ;)
Mimo to postanowiłam, że znów nie odpuszczę, jak i dwa lata temu, gdy robiłam kartki świąteczne mając miesięczną Hanię u boku. 
Kartki świąteczne dla najbliższych...dla rodziny i przyjaciół...
Nie pamiętam już kiedy ostatnio kupiłam gotową kartkę i nie chcę do tego dopuścić. A że tradycyjna kartka świąteczna jest dla mnie cenniejsza niż sms czy wiadomość mejlowa, tak więc kartki tworzę i tworzyć będę...choćby nie wiem co chciałoby mi w tym przeszkodzić. To moja mała pasja w końcu...
Z myślą o nich kupiłam małą maszynę do szycia i szczerze sama jestem w szoku, że się na to zdecydowałam, bo nigdy na maszynie nie szyłam, ani mnie też specjalnie to nie kręci. Ale widząc kartki "mistrzyń" obszyte tu i ówdzie w nieładzie artystycznym postanowiłam spróbować, bo efekt jest fantastyczny. W każdym razie jak dla mnie.
Poniższe kartki robiłam wg jednej mapki, żeby mi szło jak najłatwiej i jak najszybciej, ale i tak zajęło mi to ok. 2 tygodni (!!!) z ogromnymi przerwami oczywiście, nauką szycia na maszynie i wyszukiwaniem czasu wolnego od kogokolwiek i czegokolwiek :)
Tylko 11, ale moje oko bardzo cieszą. Poniżej pokażę 10, bo jedna już powędrowała do odbiorcy, mimo że nie zrobiłam jej jeszcze fotki :)


Niby takie same, a każda inna...

3 komentarze:

 1. Podobają mi się darte kartki, próbowałam, ale mi nie wychodzą. Jeszcze się kiedyś nauczę, jak pewnie wyjdą z mody ;-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję. Mi również się podobają tak jak i przyszycia na maszynie. Specjalnie dlatego kupiłam mini maszynę do szycia...

   Usuń
 2. ja w tamtym roku na tych papierach robilam kartki, piekna kolekcja:))

  OdpowiedzUsuń